گواهینامه Ideacert کانادا

درباره ما

صنایع شیمیایی رنگ تابنده به عنوان یکی از تولید کنندگان رنگ های  صنعتی، ساختمانی و دریایی با بهره گیری از ماشین آلات و خطوط تولید پیشرفته و با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت، تلاش روز افزون خود را در جهت تأمین رضایت مشتریان و مصرف کنندگان به کار گرفته و موفق گردیده در توسعه این صنعت کارهای مؤثری برداشته و جایگاه مناسبی را در صنعت رنگ کشور کسب نماید.

کادر این شرکت از طریق ایجاد مکانیزم های ارتباطی با مشتریان،با ارائه مشاوره فنی،بازرسی و آموزش های مورد نیاز کارفرمایان، پیمانکاران و بازرسان فعال در حوزه رنگ می کوشند تا در ارتقاء سطح کیفی پوشش های ضد خوردگی در پروژه های صنعتی کشور عزیزمان نقش سازنده ای ایفا نمایند.

هم اکنون با تقویت و گسترش واحد تحقیق و توسعه این شرکت قادر است همگام با جدید ترین تکنیک های روز دنیا، ضمن حفظ کیفیت محصولات خود، علاوه بر تولید کلیه ی رنگ های تخصصی، پاسخگوی نیاز های مشتریان عزیز می باشد.

محصولات این شرکت عبارت اند از:

انواع رنگ های هوا خشک بر پایه آلکید رزین، رنگ های کوره ای بر پایه آلکید ملامین، رنگ های اکرلیک بر پایه حلالی (ترموست و ترموپلاست)، رنگ های نیترو سلولوزی و رنگ های پلی اورتان جهت مصرف در صنعت مبلمان، رنگ های اپوکسی، سیلیکونی و دیگر رنگ های تخصصی و انواع تینر.